Jmenuji se Vivien Jsem tu pro Vás od roku 2004.

Channeluji témata, která mají léčivý charakter k uzdravení příčin v našem podvědomí a nevědomí. Připravuji osobní vhledy do situací psanou formou, nebo mluvenou formou.

Možné nahlídnout i do budoucnosti. Čtení z akašických záznamů Tvé duše. Jaké jsou Tvoje talenty a schopnosti?

K rozpomenutí si na Tvoji duši a na toho KDO JSI byl v minulé inkarnaci Jaký je Tvůj jedinečný dar a Tvé poslání ?

Výuka kvantové fyziky. Kvantování léčivých záměrů . Uzdravení situací v Tvém životě. Průstup do 5D. V současné době pracuji z velké části on line.

Provázím připravené duše nebo duše v přípravě do nového vědomí. Pomáhám na cestě duše k jejímu zrození v projevení se jako lidské božské bytosti s uvědoměním si všech vnitřních darů a poslání.

Moje poslání je provázet duše do nové reality s vědomím si vlastní lásky a otevřením potenciálu.

– Otevřením očí do míst, situací a témat, která potřebují s láskou uchopit, uvolnit a přetransformovat do vyššího vědomí k uzdravení.

– Nacházením příčiny důsledků v lidských životech k tomu, aby se člověk mohl natrvalo osvobodit od pozemského trápení a karmy.

-Zasvěcení pranických technik

– Používání symbolu, které mají určitý význam

-Zpívání manter.

– Nauka dechových technik k otevření energetických center, čaker.

Léčím skrze vědomý dotek, ale i na dálku prostřednictvím pranické zdrojové energie.
V léčivé práně používám techniky k propojení se s krystaly, zemí, andělskými bytostmi a živly. Čtu z palmových listů osud člověka a předurčení v jeho inkarnaci.

V otázce : „Jaká jsou klíčová témata, která otevřou ty správné dveře“ ? – Palmový list zasílám na emailovou adresu v písemné a mluvené podobě.

Pracuji s energií k čištění prostorů i na dálku.

Založila jsem také skupinu pro učení se prostřednictvím písemného channelingu, kde předávám moudra a životní témata v přechodu do nového vědomí, vědomí Tvého srdce …

Program vědomí srdce je on line a naše spojení z místa dávných civilizací funguje skrze individuální konzultace a propojení v programu. Píši články s duchovní tématikou a maluji energetické obrazy. Těším se na osobní i online zázračné setkání s Vámi.

Kontakt:

WhatsApp: +420 722926684 (zaslat sms)
Telegram : +420 722926684 (zaslat sms)
Email: channeling@otevrisevsrdci-vivien.cz
www.otevrisevsrdci-vivien.cz


Pro objednání a dotazy mne můžete kontaktovat od 1.8. 2024 v písemně prostřednictvím emailu .

Děkuji za pochopení.