Zdravím všechny dobré dušičky. 

Mám pro Vás novinky s voláním mé duše, která o sobě chce dát vědět. Čím se v současné době zabývám? Už je to tedy déle, ale myslím, že nastal čas to s Vámi s láskou sdílet. 

Začala jsem se více a do hloubky zabývat energetickým mentoringem. Tuto dobu jsem využila ve svůj prospěch vnitřní prací na sobě. A když vidím a hlavně cítím, jak to krásně funguje, nemohu si to nechat jen pro sebe. To by bylo ode mne sobecké. Co myslíte?

S radostí sdílím a předávám dál. A co vlastně dělám a v čem vidím smysl? Stala jsem se průvodkyní v tématech zdraví, lásky, hojnosti, financí, prosperity a vztahů. Kdo by cítil hlas a volání své duše, že se máme propojit a spojit k posunu vpřed, určitě mi napište. Společně tak můžeme přeprogramovat Vaše staré paradigma v podvědomí na základě, kterého jednáte a utváříte svoji realitu života.

V podvědomí naše minulé zážitky a programy způsobují to, jak se cítíme. Platí zde jednoduché pravidlo. Co vyzařujeme, to si také přitahujeme.

Energetická vnitřní práce se sebou, je tedy o přeprogramování vnitřního nastavení. My jsme režisérem filmu svého života.

Pokud byste cítili, že některá oblast ve Vašem životě stagnuje, nebo jde jiným směrem, než si přejete, je potřeba očistit a propustit staré programy. Změnit vyzařování tak, aby do Vašeho života proudila hojnost a láska. 

V tématech Vám mohu být průvodkyní.

Sezení probíhá on-line a je dobré předem dva až tři dny domluvit termín.

Naučím Vás, jak pracovat na zhmotnění Vaší nové reality. 

Pamatujte, vše je možné.

Vše je o našich vnitřních rozhodnutích.

S láskou a přáním hezkého dne.

Vivien