Reference od mých klientů

Zpětné vazby k meditacím

????Cítila jsem energii, sílu, krásu a klid. Hned po ní jsem usnula????

Karla

Ja jsem taky meditovala včera večer. Moc děkuji, krásne jsem se zklidnila. Bylo to super, budu opakovat. ????????????❤️

Pavlína

Děkuji za krásnou meditaci. Moc hezké, jemné, učinné.

Eva

Reference mých klientů:

Vivien, za vše děkuji Vám a taky svému rozhodnutí se s Vámi spojit. Po 5-ti letém běhání po doktorech, kteří si se mnou nevěděli rady a nakonec určili chybnou diagnózu – blefarospasmus, který nakonec vyloučili (reakce na injekce kolem očí, které měly způsobit obrnu očních víček byly nestandartní). Najednou jsem byla opět na začátku, na startu. Naštěstí jsem dostala kontakt na Vivien a hned jí napsala. Už další den jsme spolu pracovaly. Bylo to pro mě nové, jiné, silné, ale věřila jsem, že s pomocí Vivien zvládnu vše. Poté jsem si ještě našla lázně pro duši. Mělo to tak být. Vše chce čas, pokoru, sílu a víru. Já to zvládla????. Ještě nejsem v cíli, ale běžím co to dá a blížím se. Děkuji Vivien, moc děkuji. Karla

Karla

Dobrý den. Děkuji Vám za info. Oči se pomalu rozkoukávají. Po ránu je to trochu horší, ale odpoledne jsem viděla krásně, dokonce jsem nenosila brýle. I když sluníčko mi stále vadí. Včera večer jsem se dívala na televizi v polosedě což je veliký úspěch. A to se to bude ještě zlepšovat????. Já věřím, že ano, musí. Děkuji Vám a přeji krásný den.

Karla

This beauty is the right person in the right place. She really does all to keep her clients happy and healthy. She is very knowledgeable, patient and kind. I am so glad that I met her! Do not hasitate to ask her for a help, You won´t regret! 🙂 

Pavla S.

S Vivien pracuji více než deset let a jsem ji za mnohé vděčná. Vyhledala jsem ji v době, kdy mi zemřel tatínek a já potřebovala uspořádat svůj život jinak, otevřít srdeční čakru a najít sebelásku, pochopit minulost a příčiny zdravotních problémů. Mám za sebou hodiny osobních setkání skupinových konstalací a meditací, kurzy channelingu, práci s kyvadlem, s anděli, výklad z karet… a jiné aktivity, při kterých mi byla lektorkou, osobní poradkyní a nebo jen „milou duší“ , která je vždy plná energie, pozitivity a chuti pomáhat a posunovat se vpřed po své cestě. Za to vše ji moc děkuji. Vždy jsem se někam posunula, mnohé si ujasnila, mnohé odpustila a odblokovala a budu se těšit na další přínosná setkání.

Jana z Vysokého Mýta

S Vivi jsem začala pracovat na osobním rozvoji před 10 lety a moc mi pomohla v těžké životní situaci, také jsem se účastnila jejích krásných konstelací, které mi vždy něco ukázaly. Naše skupinová ženská setkání spojená s meditací byla vždy plná povídání, lásky, otevřenosti a vedena byla více než profesionálně, s lidským zájmem a ochotou předat nám to nejlepší. 

Lada z Vysokého Mýta

Obracím se vždy když se potřebuji rozhodnout v důležité věci, která ovlivní můj život z dlouhodobého hlediska. Ať už se to týká práce, stěhování či finanční situace. Vždy mi dobře poradila a byla dosažitelná ještě tentýž popř. druhý den. Vážím si jejích schopností.

Jana

Vivien je skvělá a zdaleka nejen masérka. Každé setkání s ní je nabíjející a masáže jdou hluboko za hranici běžných masáží. Je to spíše kombinace masáže a práce s energií a body terapie, ale i příjemného povídání. Rozhodně její péči doporučuji. 

Petr z Prahy

Rad bych poděkoval masérce za skvělou tantrickou masáž. Je milá a příjemná, která má laskavé srdce. Při tantrické masáží jsem poznával nové prožitky (např :teplo po celém těle, energie probudila). Masáž se nedá ani slovy popsat. Nejlepší je jenom přijít a všechno nechat na ní, která Vám ukáže krásu tantry a věnovala se mi s velkou péči a láskou, kdy jsem si připadal jako v ráji. Jde o prožívání přítomného okamžiku, který stojí za to ho prožít. Po masáži jsem byl uvolněný a naplněn láskou ke svému tělu. Těším se na další setkání.

Milan z Mladé Boleslavi

Na masáž k Vivien již chodím hodně let. Na její služby jsem tehdy přišel pouze náhodou. A jak to tak někdy bývá, ta náhoda zařídila, že jsem v ní našel vynikající masérku, jemnou i důraznou, takže si vždy odnáším osvobození od bolestí zad a zároveň krásný duchovní zážitek. Moc děkuji a zase se těším. 

Jirka z Hradce Králové